פוני מטבחים

לחנות הפרזול שלנו:     www.ponyp.co.il

חשיבות בחירת הפרזול בעיצוב


כאשר אתם מתכננים לעצב את המטבח יש הרבה מאוד משתנים שצריך לקחת בחשבון. מרבית המשתנים מתייחסים לעובדה שהעיצוב מחדש דורש התעסקות עם תצורות וחומרים שלא בהכרח היו קיימים עד אז אצלכם בבית וסגנונות עיצוב חדשים תמיד יכולים לשמח, כמו פרזול לארונות מטבח וצביעת הקירות שיש.


פרזול לארונות מטבח לא יכול להיעשות באופן שרירותי וצריך להבין את ההנחה הבסיסית שכיום לכל דבר יש משמעות. לכל דבר יש את המקום שלו ותמיד ניתן למצוא הבדלים בין אלמנט שעשוי מפלסטיק ובין אותו אלמנט שעשוי מברזל. פרזול לארונות מטבח הוא מהלך שיש לבחון אותו היטב ולבחור איש מקצוע מתאים.

פרזול ארונות מטבח
ארון מטבח
המטבח כמרכז הבית

עד לפני כמה שנים המטבח היה חלק חשוב מאוד בבית אך חדר האורחים היה החדר המהותי באמת. כיום המצב שונה וכל מי שבא להתארח אצל חברים או משפחה יכול גם לשבת ולהתארח במטבח. המטבחים היום מעוצבים בפורמט שמסיר את החציצה שיש בינם ובין הסלון. פרזול לארונות מטבח הוא מעין תכשיט.


בסופו של דבר כאשר בוחרים פרזול לארונות מטבח באמת בוחרים תכשיטים. לא מדובר על ידיות למגירות או מסגרות לדלתות, אלא מדובר על חלק מתפאורה מאוד אהובה של חדר מרכזי בבית. כאשר יושבים במטבח, כמו בכל חדר אחר, נוטים להתבונן סביב והעין יודעת כבר לקלוט מה יפה ומה פחות, מה מעוצב ומה משעמם.


הפרטים הקטנים חשובים

העבודה על הפרזול לא אמורה להקיף את כל המטבח אלא יש לשים דגש על הפרטים הקטנים. יש את מי שיעדיפו לעצב ולפרזל באופן אגרסיבי יותר ואסכולת העיצוב הזו לגיטימית לחלוטין, אך השאלה היא עד כמה המטבח יכול להכיל זאת. לכן צריך לשים לב לכמה דגשים:


צריכה להיות התאמה בין גוון הפרזול ובין הדרך שבה הברזל בולט בתוך הארונות. פרזול ביחד עם זכוכית יכול תמיד להתאים לעיצוב עדין. ההתאמה לזכוכית הכרחית. איש המקצוע יכול תמיד להציע תוספות שיתנו את ההרגשה הטובה למי שבאמת עובד בתוך המטבח ולפרזל גם את החלק בארונות שלא כולם רואים.

צור קשר

לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו עכשיו
054-5868861
מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

logo בניית אתרים