פוני מטבחים

לחנות הפרזול שלנו:     www.ponyp.co.il

במטבח לא רק מבשלים

העשור האחרון נשא עימו בשורה עיצובית מרעננת ששינתה את פני המטבחים בארץ והטמיעה סטנדרטים חדשים שיצרו אפנת מטבחים של ממש.

ארונות מטבח של שנות האלפיים שונים במהות מארונות מטבח של המאה הקודמת, סביר להניח שגם בבית סבתכם יש ארונות מטבח סטנדרטים שנראים די זהה בכל הדירות הישנות.

המטבחים של הדור החדש אינם רק חדר בישול, המטבחים של הדור החדש משולבים בעיצוב הכולל של הבית ובבתים החדשים הם פתוחים ומחוברים בקו ישיר עם שאר חלל הבית, האורחים שנכנסים לבית נחשפים די מהר לארונות המטבח ולעתים, יש בו אפילו מקום ישיבה שמתאים למנוחה, לקריאת עיתון וכדומה.

הטכנולוגיה המתקדמת הביאה לעולם ייצור המטבחים יכולת לעצב ולייצר ארונות מטבח, פרזול ושאר אלמנטים למטבח שהם גם נאים מבחינה עיצובית וגם פרקטיים ונוחים לשימוש.

מטבחים חדישים מעוצבים בצורה נכונה ומתוכננת כך שכל פינה בהם מנוצלת היטב וכל מתחם פנוי הופך לשטח אחסון מעוצב.

גם במיקומים קטנים במטבח בהם ניתן להכניס ארון מטבח בודד ישנם עיצובים של ארונות שירות בגדלים שונים שיכולים להראות כמו רהיט מעוצב ובמקביל לשמש כארון מטבח לכל דבר.

מטבחי פוני עוז נמנים בין יצרני המטבחים המובילים בארץ, למטבחי פוני עוז יש היכולת והניסיון לייצר ארון מטבח שמותאם באופן אישי לכל מידה ותפור היטב לפי צרכי הלקוח ולפי הטעם האישי שלו.

מטבח המשתלב עם העיצוב

את השילוב בין צרכים ממשיים של כמות ציוד שדורש אחסון ובין המגבלות של מיקום המטבח בבית וגודל חדר המטבח הקיים.

צוות הייצור של מטבחי פוני עוז צבר שנות ניסיון רבות בייצור ארונות מטבח, בתכנון מטבחים ובניצול מקום בצורה מושלמת והוא יוכל לייצר עבורכם מטבח שישתלב בהרמוניה ובקו עיצובי ישיר עם מראה חלל הבית הכולל וכן יהיה נוח, פרקטי ושימושי מאוד.

בחירת המטבח וצבע ארונות מטבח ואלמנטי פרזול שונים נתונים לא אחת לבחירת הלקוח בלבד ונגזרים מטעמו האישי הכולל אך תכנון ארונות מטבח, שידות אחסון וארונות שירות הם כבר עסק למקצוענים, אז אם גם אתם רוצים שהמטבח הביתי שלכם יהפוך לאתר מעוצב להפליא פנו עוד היום למטבחי פוני עוז ותהנו משירות, איכות ומקצועיות חסרי תחרות.

צור קשר

לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו עכשיו
054-5868861
מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

טואול - בניית אתרים