פוני מטבחים

לחנות הפרזול שלנו:     www.ponyp.co.il

מטבחים

אין ספק כי בשנים האחרונות ארונות מטבח הפכו לחלק מרכזי בחיי הבית והם כבר לא חלק מוסתר בבית המודרני.

המעבר של ה מטבחים לחלק החשוף ומרכזי בעיצוב הבית הביא לצורך גובר בעיצוב מטבחים מודרנים. היום ניתן לראות במגוון רב של חומרים המשמשים לאלמנטים עיצוביים של מטבחים כמו, כלפות מזכוכית או מפיברגלאס, שילוב של דלתות זכוכית, שימוש בצבעים עזים במטבחים כמו אדום וירוק, יצירת אי במטבחים ועוד.

בעידן בו הטרנדים העיצוביים משתנים מולנו במהירות, עדיין יש חשיבות על שמירת ארונות מטבח פרקטיים ונוחים לשימוש יום יומי, ארונות מטבח העשויים מחומרים חזקים וטובים שישמשו אותנו שנים רבות קדימה, שכן מטבחים הינם רהיטים שלא ניתן להחליף בנקל. החשיבות היא בעיקר לחומרים מהם מיוצר גוף ארונות מטבח.


בבניית גוף מטבחים משתמשים בעיקר בעץ תעשייתי שהינו עץ מעשה ידי אדם. ישנם מספר סוגים של עץ תעשייתי המשמשים בבניית ריהוט לבית בכלל וארונות מטבח בפרט : 

סיבית (מלמין)- לוח המיוצר מסיבי עץ עדינים המעובדים עם שרף (דבק) ומסודרים בצורה אחידה לכל עובי הלוח.

(מוכר יותר בארונות קיר)

Mdf -(מוכר לנו בדלתות ארונות מטבח)

 
סנדוויץ' - הסנדוויץ' מורכב מגיליונות עץ דקים המודבקים אחד אל השני. לביד סנדוויץ' יכול להיות מורכב מסוגים שונים של עץ. שני הסוגים הפופולאריים ביורת של לביד הסנדוויץ: סנדוויץ' אדום וסנדוויץ' לבן (טווין) שהוא החומר הפופלרי ביותר כיום בבניית הגוף לארונות מטבח.

 

סוג עץ נוסף המשמש בעיקר בייצור ריהוט כגון: מיטות, שולחנות, מזנונים, ודלתות ארונות מטבח הינו עץ מלא. העץ המלא הוא עץ יער או חורש שנכרת ועובד לכדי לוחות או קרשים. את הלוחות והקרשים של העץ המלא ניתן לייצר מכל עץ הקיים בטבע: אורן, זית, אלון, אגוז, דובדבן וכו'. 

הבחירה בסוג העץ תלויה ביתרונות וחסרונות מראה העץ, נוחות העבודה ועמידותו לתנאי אקלים בהתאם לשימוש במיועד לעץ בו נבחר. גם לבחירה שעץ מלא יש חסרונות אך החיסרון העיקרי של העץ המלא הוא מחירו הגבוה.

מטבחים

כאמור אנו לא נראה שימוש בעץ מלא בגוף המטבחים או ארונות בכלל, השימוש הרווח של העץ המלא בארונות מטבח הוא בדלתות בעיקר.

יצורו של העץ התעשייתי בא, במקור, לענות על החסרונות שבשימוש העץ הטבעי. העץ התעשייתי מנצל את העץ החי עד תום, מכיוון שניתן לייצר לוחות עץ גם מנסורת, שבבים ושאריות עץ. מה שמוזיל את השימוש בעץ התעשייתי והפך אותו נפוץ יותר ויותר בשימושו כגוף לארונות מטבח, ארונות קיר, ארונות אמבטיה, שולחנות סלוניים וכמובן מגוון רחב נוסף של ריהוט לבית ולגן. 


בפוני רהיטים עושים שימוש בחומרים הטובים ביותר לצורך שמירה על טיבו של המטבח, ייצור ארונות מטבח עמידים לאורך שנים, תוך הקפדה על תכנון ועיצוב מטבח בהתאם לדרישת הלקוח ושימוש בטכנולוגיות הקיימות כיום בשוק הפרזול ועיצוב המטבח.
צור קשר

לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו עכשיו
054-5868861
מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

logo בניית אתרים